Myynti

Markon_BW_pallo_MV

Marko Kuusniemi

CBDO

Digitaaliset palvelut ja asiantuntijat

+358 50 321 8582

marko.kuusniemi@solinor.com

Pauli Toivonen photo

Pauli Toivonen

Sales Manager

Digitaaliset palvelut ja asiantuntijat

+358 50 598 3406

pauli.toivonen@solinor.com

Teemu Paajanen photo

Teemu Paajanen

Senior Customer Solutions Manager

Koulutus ja valmennuspalvelut

+358 50 463 8194

teemu.paajanen@solinor.com

Sami Simolin BW pallo

Sami Simolin

Head of Business Development

Digitaaliset palvelut ja maksaminen

+358 50 460 6960

sami.simolin@solinor.com

Sami Karhunen BW pallo

Sami Karhunen

CBDO

Maksamisen palvelut ja teknologiat

+358 50 535 0505

sami.karhunen@solinor.com

Arno Hietanen BW pallo

Arno Hietanen

Head of Payments

Maksamisen palvelut ja teknologiat

+358 44 722 6152

arno.hietanen@solinor.com

Juha Salo kuva

Juha Salo

Head of Analytics

Analytiikan ja markkinoinnin palvelut

+358 50 340 7014

juha.salo@solinor.com

Petri Koistinen photo

Petri Koistinen

Director of Cloud Services

Pilvipalvelut ja -teknologiat

+358 44 280 3820

petri.koistinen@solinor.com

Liiketoiminta ja hallinto

Martiska Reinikka BW pallo

Martiska Reinikka

Head of Finance and Marketing

Markkinointi ja varainhoito

+358 40 724 9978

martiska.reinikka@solinor.com

Joel Leino - Solinor

Joel Leino

CTO

Teknologiat ja arkkitehtuuri

+358 40 078 1024

joel.leino@solinor.com

nelli-bw-pallo

Nelli Rovamaa

Recruitment specialist

Rekrytointi

+358 45 270 1456

nelli.rovamaa@solinor.com

Tommi Nikkanen photo

Tommi Nikkanen

Head of Design

Design ja rekrytointi

+358 50 591 4617

tommi.nikkanen@solinor.com

Aki Koikkalainen BW pallo

Aki Koikkalainen

Toimitusjohtaja

Hallinnointi

+358 50 321 4756

aki.koikkalainen@solinor.com

Pekka Koskinen BW pallo

Pekka Koskinen

Hallituksen puheenjohtaja

Hallinnointi

+358 40 590 5670

pekka.koskinen@solinor.com

Yleiset yhteystiedot

Käyntiosoite
Solinor Oy
Teollisuuskatu 21
00510 Helsinki

Laskutusosoite
Solinor Oy
Ostolaskut 5533K
PL 10
57090 VISMA SCAN

Verkkolaskuosoite
FI67 1020 3000 1162 42
Välittäjä: Nordea (NDEAFIHH)
Y-tunnus: 1796717-0

Puhelin ja sähköposti
Vaihde: +358 10 279 2940
myynti@solinor.com
etunimi.sukunimi@solinor.com
Press kit